top of page

GÜVENLİK

 

Sistem,  HTTPS güvenlik protokolüne sahiptir, sitenin güvende kalmasına yardımcı olan bir güvenlik protokolüdür. Hiper Metin Aktarım Protokolü güvenli (HTTPS), tarayıcınızın sitelerle iletişim kurduğu güvenli protokoldür. HTTPS sitelerini kullanırken veriler şifrelenir ve doğrulanır ve bu nedenle güvence altına alınır.

 

Bu koruma bir SSL Sertifikası ile doğrulanır. Güvenli Yuva Katmanı veya SSL Sertifikası, site ziyaretçilerinizin sitede bir HTTPS bağlantısı üzerinden görüntülemesine olanak tanır. Tarayıcınız ve ziyaret ettiğiniz site arasındaki bağlantıyı korur.

Eski tarayıcılarda HTTPS kullanma. Bazı eski tarayıcılar SSL sertifikalarının gerektirdiği yüksek güvenlik standartlarını desteklemez.

 

Desteklenmeyen tarayıcılar şunları içerir:

6 yaşından büyük Google Chrome sürümleri

7 yaşından eski Internet Explorer sürümleri

2.0'dan eski Firefox sürümleri

2.1'den eski Safari sürümleri

Windows XP'de Internet Explorer'ın tüm sürümleri

 

Desteklenmeyen mobil tarayıcılar şunları içerir:

4.0'dan eski bir İOS sürümünde çalışan Safari tarayıcıları

3.0'dan daha eski bir sürümde çalışan Android tarayıcılar (Honeycomb)

7'den eski bir sürümde çalışan Windows Phone tarayıcıları

 

Yukarıda bildirilen tarayıcıları kullanmanız güvenlik protokollerinin aktif olmasını engelleyeceği için "artıgörüş"  (www.artigorus.com) sizi delil toplama / inceleme uzmanları ile buluşturuyor. İddia ve savunma tek başına yetmiyor. Delillendirilmediği, detay incelenmediği taktirde, yok sayılabiliyor, haklıyı haksız hatta çaresiz bırakabiliyor. sorumluluk kabul etmemektedir.

 

"artıgörüş"  (www.artigorus.com) sizi delil toplama / inceleme uzmanları ile buluşturuyor. İddia ve savunma tek başına yetmiyor. Delillendirilmediği, detay incelenmediği taktirde, yok sayılabiliyor, haklıyı haksız hatta çaresiz bırakabiliyor. Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standartları (PCI DSS) ile uyumludur ve bu hizmeti 1. seviye servis sağlayıcı ve satıcı olarak akredite edilen firmalardan tedarik etmektedir.

 

Site ana hizmet sağlayıcıları ISO 27001 uyumlu olarak denetlenmiş ve sertifikalandırılmıştır. ISO 27001 Sertifikası, güvenlik risklerini yönetmek için endüstrideki en iyi uygulamaları özetlemektedir.

 

Site ana hizmet sağlayıcıları, ISO 27018 uyumlu olarak denetlenmiş ve sertifikalandırılmıştır. ISO 27018 Sertifikası, genel bulut bilişim ortamında kişisel olarak tanımlanabilir ilgileri (PII) işlemek için endüstrideki en iyi uygulamaları ana hatlarıyla belirtir.

 

Sitede çevrimiçi finansal işlemlerinizi korumaya yardımcı olması için Aktarım Katmanı Güvenliği (TLS) şifrelemesini kullanır.

 

Sitede virüs koruma sistemleri bulunmaktadır. Dosya paylaşımları, aktarımlar, gönderimler virüs taramasından geçmektedir. Taramalarda virüs tespit durumlarından veriler, dosyalar, paylaşımlar ve gönderimler hemen silinmektedir. Bu yüzden kullanıcıların yaşayacağı veri, bilgi kayıplarından "artıgörüş"  (www.artigorus.com) sorumluluk kabul etmemektedir.

"artıgörüş"  (www.artigorus.com) size, sektörünüz veya özel konunuzla ilgili, güncel mevzuat, sektörel teknikler, gelişmeler, genel ekonomik gelişmeleri de izleyen Türkiye’nin ve uluslararası ihtilaflarda ilgili ülke hukuk sistem ve tekniklerinin önde gelen hukukçu vd. en uygun UZMANLARA ERİŞİM, YAZIŞMALAR yanında, VİDEO KAYITLARI, WEB SİTESİ üzerinden görüşmeler sağlıyor.

 

"artıgörüş"  (www.artigorus.com) amacı,  HUKUK yoğun, ancak gerektiğinde, iddia ve savunmalarda önemli etken olacak diğer TEKNİK UZMAN bilgi katılımını da sağlamak, kısaca (yargıda delil olarak da sunulabilecek) tam bir UZMAN GÖRÜŞÜ / BİLİRKİŞİ İNCELEMESİ ve raporları için sizleri, uzmanlarla buluşturmak.

 

Böylece, sorunlar öncesi önlemler alınması, sorunların ortaya çıkması, sulhen veya çekişmeli olması halinde, taraflar arasında MÜZAKERE/Sulh-Uzlaşma, ARABULUCULUK veya TAHKİM usulleriyle çözümlenmesi, gerektiğinde yargıya yansıması ve yargılama süresinde iddia ve savunmalarda, sizin haklarınıza ulaşmada güçlü olmanız ve başarmanız sağlanacak.

bottom of page