top of page

Gizlilik Etap 1.

 

“Ön Talep Formu” ile başvurunuz sonrası göndereceğiniz /istenecek tüm bilgi ve belgeler gizlilik kuralları içerisinde sistemimizde saklanacak, onayınız alınmadan üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

Gerekli bilgi ve belgelerinizin toplanmasından sonra, konunuza özel oluşturulacak, onayınız alındıktan sonra, bilgileriniz "artıgörüş"  (www.artigorus.com) sizi delil toplama / inceleme uzmanları ile buluşturuyor. İddia ve savunma tek başına yetmiyor. Delillendirilmediği, detay incelenmediği taktirde, yok sayılabiliyor, haklıyı haksız hatta çaresiz bırakabiliyor. üye/üyeleriyle paylaşılacaktır. Gizliliğin korunması için sistem kullanıcı adı ve şifre uygulaması üçüncü kişilere karşı önemlidir.

 

Gizliliğin ihlal edildiğini öğrendiğiniz andan itibaren çok ivedi sistemimize başvurmanız halinde gerekli önlemler alınacaktır.

 

Gizlilik Etap 2.

 

“Ön Talep Formu”  başvurusu sonrası konu hakkında teklif ve ilk bilgi, belge toplanmasından sonra, somutlaşan ve mutabakata varılan konularda Sistem, Uzman/Uzmanlar ve  talep eden arasında Konuya Özel Sözleşme düzenlenecektir.

 

Bu özel sözleşmede konuya özgü detayların yer aldığı Gizlilik Hükümleri yer alacaktır.

GÜVENLİK

 

Sistem,  HTTPS güvenlik protokolüne sahiptir, sitenin güvende kalmasına yardımcı olan bir güvenlik protokolüdür. Hiper Metin Aktarım Protokolü güvenli (HTTPS), tarayıcınızın sitelerle iletişim kurduğu güvenli protokoldür. HTTPS sitelerini kullanırken veriler şifrelenir ve doğrulanır ve bu nedenle güvence altına alınır.

 

Bu koruma bir SSL Sertifikası ile doğrulanır. Güvenli Yuva Katmanı veya SSL Sertifikası, site ziyaretçilerinizin sitede bir HTTPS bağlantısı üzerinden görüntülemesine olanak tanır. Tarayıcınız ve ziyaret ettiğiniz site arasındaki bağlantıyı korur.

Eski tarayıcılarda HTTPS kullanma. Bazı eski tarayıcılar SSL sertifikalarının gerektirdiği yüksek güvenlik standartlarını desteklemez.

 

Desteklenmeyen tarayıcılar şunları içerir:

6 yaşından büyük Google Chrome sürümleri

7 yaşından eski Internet Explorer sürümleri

2.0'dan eski Firefox sürümleri

2.1'den eski Safari sürümleri

Windows XP'de Internet Explorer'ın tüm sürümleri

 

Desteklenmeyen mobil tarayıcılar şunları içerir:

4.0'dan eski bir İOS sürümünde çalışan Safari tarayıcıları

3.0'dan daha eski bir sürümde çalışan Android tarayıcılar (Honeycomb)

7'den eski bir sürümde çalışan Windows Phone tarayıcıları

 

Yukarıda bildirilen tarayıcıları kullanmanız güvenlik protokollerinin aktif olmasını engelleyeceği için "artıgörüş"  (www.artigorus.com) sizi delil toplama / inceleme uzmanları ile buluşturuyor. İddia ve savunma tek başına yetmiyor. Delillendirilmediği, detay incelenmediği taktirde, yok sayılabiliyor, haklıyı haksız hatta çaresiz bırakabiliyor. sorumluluk kabul etmemektedir.

 

"artıgörüş"  (www.artigorus.com) sizi delil toplama / inceleme uzmanları ile buluşturuyor. İddia ve savunma tek başına yetmiyor. Delillendirilmediği, detay incelenmediği taktirde, yok sayılabiliyor, haklıyı haksız hatta çaresiz bırakabiliyor. Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standartları (PCI DSS) ile uyumludur ve bu hizmeti 1. seviye servis sağlayıcı ve satıcı olarak akredite edilen firmalardan tedarik etmektedir.

 

Site ana hizmet sağlayıcıları ISO 27001 uyumlu olarak denetlenmiş ve sertifikalandırılmıştır. ISO 27001 Sertifikası, güvenlik risklerini yönetmek için endüstrideki en iyi uygulamaları özetlemektedir.

 

Site ana hizmet sağlayıcıları, ISO 27018 uyumlu olarak denetlenmiş ve sertifikalandırılmıştır. ISO 27018 Sertifikası, genel bulut bilişim ortamında kişisel olarak tanımlanabilir ilgileri (PII) işlemek için endüstrideki en iyi uygulamaları ana hatlarıyla belirtir.

 

Sitede çevrimiçi finansal işlemlerinizi korumaya yardımcı olması için Aktarım Katmanı Güvenliği (TLS) şifrelemesini kullanır.

 

Sitede virüs koruma sistemleri bulunmaktadır. Dosya paylaşımları, aktarımlar, gönderimler virüs taramasından geçmektedir. Taramalarda virüs tespit durumlarından veriler, dosyalar, paylaşımlar ve gönderimler hemen silinmektedir. Bu yüzden kullanıcıların yaşayacağı veri, bilgi kayıplarından "artıgörüş"  (www.artigorus.com) sorumluluk kabul etmemektedir.

art%C4%B1%20g%C3%B6r%C3%BC%C5%9F_edited.
bottom of page